Home
Stability&Mobility - nowy trening funkcjonalny dla wszystykich PDF Drukuj Email

Treningi funkcjonalne obozybiegowe.pl - Siennicka 2014/2015Zapraszamy na III edycję, unikatowego cyklu treningów, dzięki którym poprawicie swoją siłę i stabilizację oraz zwinność, gibkość, szybkość i technikę biegu.

Na PÓŁROCZNY cykl składać się będą następujące tematy: core stability, propriocepcja, siła, koordynacja, zwinność, technika biegowa.

Na prośby wielu uczestników zeszłorocznych zajęć, treningom S&M (dla dorosłych) towarzyszyć będą zajęcia dla dzieci w wieku 4-7 lat.

"Lekkoatletyka dla smyka" będzie obejmowała biegi, rzuty i skoki, uzupełnione o wszechstronny trening ogólnorozwojowy (nauka prawidłowej postawy, zwinność, koordynacja, skoczność, szybkość, siła, gry zespołowe), głównie w formie zabawy :)
Wszystkie szczegóły - poniżej

 

 

 

  • PAŹDZIERNIK, STYCZEŃ i LUTY: Ćwiczenia wzmacniające CORE STABILITY I PROPRIOCEPCJĘ. Wykorzystamy do tego piłki fitnessowe, BOSU, berety ortopedyczne i inne przybory. Nie będziemy stronić również od klasycznych ćwiczeń w podporach, ale poznacie nowe ich odmiany. Będzie to bardzo rozwinięta wersja znanych i lubianych warsztatów ze stabilizacji.
  • LISTOPAD i GRUDZIEŃ: TRENING SIŁY. Początek roku przeznaczymy na wzmocnienie całego ciała, a zwłaszcza obręczy miednicznej. Będziemy kontynuować pracę nad wzmacnianiem core, ale przy użyciu innych bodźców. Wszystko będą to ćwiczenia siły statycznej, bez crossfitowego tempa :)
    Czy warto ćwiczyć z nami siłę? Nie znamy zespołu trenerskiego, który we współpracy z biegaczami-amatorami miałby w tym temacie większe doświadczenie... 
  • STYCZEŃ I LUTY (25.01, 1 i 8 .02): ĆWICZENIA MOBILNOŚCI ORAZ ZWINNOŚCI I KOORDYNACJI. Tu będzie dużo zabawy (skrzynie, kozły, fikołki ;)), rozciągania oraz ćwiczeń siłowych wykonywanych na dużych zakresach ruchu. Będzie to rozwinięcie zajęć, które prowadziliśmy w końcówce roku 2012. Wspierać Was będzie Agnieszka ze swoim doświadczeniem fitnessowym oraz I klasą sportową w gimnastyce artystycznej!
  • LUTY-MARZEC:  ĆWICZENIA ZWINNOŚCI, KOORDYNACJI oraz TECHNIKI BIEGOWEJ. Tu będzie dużo zabawy (skrzynie, kozły, fikołki ;)) i rozciągania dynamicznego. Będzie to rozwinięcie zajęć, które prowadziliśmy w końcówce roku 2012. Wspierać Was będzie Agnieszka ze swoim doświadczeniem fitnessowym oraz I klasą sportową w gimnastyce artystycznej!
    Zaś warsztaty z techniki będą rozbudowaną wersją warsztatów, których 15 edycji Olek prowadził w latach 2013-2015

 

Zajęcia będą trwały 60 minut. Każde będą tworzyły odrębną całość, ale w kolejnych będziemy wykorzystywali umiejętności nabyte na wcześniejszych etapach. 

Dodatkowo, dla chętnych, po każdym treningu będzie 30-minutowy crossfitowy WOD w cenie zajęć.

Szczegóły organizacyjne:
Kiedy? W poniedziałki, godz. 19.30-21.00. Startujemy już 2 listopada!
Gdzie? Hala Sportowa przy OSiR Siennicka, ul. Siennicka 40.
Za ile?: 35 zł za jedne zajęcia, lub 120 zł za pakiet 4 zajęć i 160 za pakiet 6 zajęć.IMG 1228

Wykupiony i niezrealizowany zimą pakiet można będzie wykorzystać od kwietnia do końca czerwca podczas plenerowych treningów funkcjonalnych z elementami crossfit.


LEKKOATLETYKA DLA SMYKA

Kiedy?
Czas trwania zorganizowanych zajęć: 60 minut (19:30-20:30).

Dla kogo?
Dla dzieci 4-7 lat. Zapraszamy zwłaszcza dzieci uczestników zajęć (obecnych i nowych :)), ale nie jest to warunek.

Cena:
20 zł za dziecko, 30 zł za rodzeństwo

 

Chętnych prosimy o krótkie info na temat obecności na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 
Copyright © 2017 Obozybiegowe.pl - bieganie na różne sposoby. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.